Ecovis System Rewident Sp. z o.o. to niezawodny partner dostarczający kompleksowe rozwiązania z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac.

Działamy na polskim rynku od 1995 roku.

Sprawdzone przez nas rozwiązania, procedury oraz innowacyjne narzędzia wspierają naszych Klientów w osiąganiu ich celów strategicznych.

Obsługujemy firmy różnej wielkości, reprezentujące zróżnicowane branże, lokalizacje oraz formę prawną, w tym przedsiębiorstwa międzynarodowe i spółki giełdowe. Poprzez zapewnianie kompleksowych usług oraz optymalizację kosztów wpływamy na poprawę rentowności i efektywności naszych Klientów.

Jesteśmy dumni z zaufania szerokiego grona Klientów pozostających z nami od wielu lat.

Nasz zespół

Jadwiga Szabat – Prezes Zarządu
Jadwiga Szabat – Prezes Zarządu

Biegły Rewident

Absolwentka SGH, posiadająca długoletnią praktykę w rewizji sprawozdań finansowych, księgowości, zarządzaniu i organizacji przedsiębiorstw. Pełniła funkcję szefowej służb finansowo-księgowych w takich firmach jak Digital Equipment Polska Sp. z o.o., Multico Sp. z o.o. oraz w instytutach naukowo-badawczych. Osobiście nadzoruje weryfikację sprawozdań finansowych kluczowych klientów badanych przez Ecovis System Rewident Sp. z o.o., opiekuje się aplikantami, prowadzi szkolenia w zakresie rachunkowości, zarządzania i wdrażania usprawnień organizacyjnych.

Artur Rymarczyk – Wiceprezes Zarządu
Artur Rymarczyk – Wiceprezes Zarządu

Biegły Rewident

Absolwent Wydziału Ekonomiki Transportu Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 1993-1994 uczestnik międzynarodowego duńskiego programu Management In a Market Economy organizowanego przez National Agency of Industry and Trade w Danii. Przez wiele lat kierował projektami audytowymi w działach audytu w firmach z tzw. Wielkiej Czwórki. Pełnił również funkcję Dyrektora Finansowego w międzynarodowych spółkach z branży edukacyjnej oraz transportowej i leasingowej. W Ecovis System Rewident Sp. z o.o. odpowiada za działy audytu i doradztwa gospodarczego. Nadzoruje również weryfikację sprawozdań finansowych według polskich oraz międzynarodowych standardów rachunkowości.

Anna Kamińska – Wiceprezes Zarządu
Anna Kamińska – Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Zarządzania na kierunku Finanse i Rachunkowość Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości Leona Koźmińskiego. Związana z Ecovis System Rewident Sp. z o.o. od początku działalności firmy. Początkowo zatrudniona na stanowisku Głównego Księgowego, następnie jako Dyrektor Finansowy, a od kwietnia 2015 r. pełni w spółce funkcję Wiceprezesa Zarządu. W Ecovis System Rewident Sp. z o.o. nadzoruje prace księgowości wewnętrznej. Jest w trakcie zdobywania uprawnień biegłego rewidenta.

Zespół Ecovis System Rewident Sp. z o.o.

Nasz zespół to ponad stuosobowa kadra wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i kompetentnych pracowników, którzy sprawnie poruszają się w różnych obszarach wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości, a każdy problem rozpatrują wielopłaszczyznowo.
Kładziemy nacisk na ciągłą naukę i rozwój naszych pracowników. Pozwala to reagować na zróżnicowane wymagania klientów i zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

 

Pracują u nas:

  •  biegli rewidenci
  •  doradcy podatkowi
  •  kadra finansowo – księgowa
  •  specjaliści ds. funduszy unijnych
  •  specjaliści w zakresie kadr i płac
  •  specjaliści ds. IT

 

Szybki kontakt

+48 668 842 463

Siedziba główna

Ecovis System Rewident Sp. z.o.o.

ul. Garażowa 5A, 02-651 Warszawa

tel.: +48 22/ 380 03 80

rewident@ecovis.pl

KRS 0000054522 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie

XVI Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 526-10-36-755,  Kapitał zakładowy: 250 000 zł

 

Biuro Kadr i Płac

Ecovis System Rewident Sp. z.o.o.

Al. Jana Pawła II 61c lok. 307, 01-031 Warszawa

tel.: +48 22 380 03 80 kom. +48 602 489 998

rewident@ecovis.pl